İzmir de Doğa ile Baş Başa Bi o Kadarda Şehre Yakın Tam Donanımlı Karavan , Tinyhouse , Çadır Kamp Alanı ve Karavan Kiralama Hizmetleri

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 121
İlan Tarihi 20 Mayıs 2024

Şehirden Uzak Doğa İle İç İçe Bir Okadarda Şehre Yakın.....

 

Hobi Bahçesi Riski Almadan...

 

 

Satın Almadan Uzun Süreli Yada Kısa Zaman Kiralama İster Hafta Sonları İster Tam Zamanlı Yaşama Seçebilirsiniz.....

 

 

Dileyene 50 m² , Dileyene 250 m² Siz Belirleyin Bütçenize Göre...

 

 

Alt Yapı Üst Yapı Derdi Yok...Karavanınızı Yada Tinyhouse Getirin Hemen Yaşamaya Başlayın.

 

 

İzmir ili Menderes ilçesi Yeniköy mahallesinde köy içersinde toplu ulaşıma 50 metre cumaovası izban aktarma ve ürkmeze her saat başı otobüs kalkan 4155 m² arazimizde karavan , tinyhouse , çadır kurarak yada tesisimizde yer alan kendimize ait karavanda konaklıyarak , yada uzun süreli 2 veya 3 yıllık kiralama yapmanız durumunda kendiniz ahşap tinyhouse yaptırarak içersinde tam zamanlı kalabileceğiniz tuvalet , wc , elektrik , su  alt yapısı hazır durumda Tinyhouse 01 veya 02 belgeli olmak şartı ile kalabileceğiniz bir ortam oluşturduk sizlere vereceğimiz bahçe alanında doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Köy içersinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılıyabileceğiniz 3 adet market , 3 adet gözleme kahvaltı salonu , gün içersinde sık sık kurulan meyve sebze tezgahları , 1 adet süt ürünleri üreten ve marketi olan bir işletme , 2 adet kahve , 1 cami , 1 ilköğretim okulu bulunmaktadır.

 

Tesisimiz karavan , tinyhouse ve çadır kamp alanı olarak hizmet veren bir işletmedir.

 

Tesisimizde 50 m² yazın faydalanabileceğiniz 1 adet yüzme havuzu yer almakta.

 

Havuz başında ortak kullanım alanı olarak hizmet veren çimlerin üzerinde piknik masaları,barbekü ve 40 m² üzeri kapalı ahşap perguleli alanımız vardır.

 

Tesisimize 500 metre mesafede ortalama 10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde ormanlık alana ulaşabilir doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

 

 

Yine tesisimize 3-4 km mesafede araç ile yada yürüyüş yaparak balaban barajına ulaşabilir baraj çevresinde yürüyüş ve piknik yapabilirsiniz.

 

 

Tesisimizin yakın çevresi tamamı ile çam ormanları ile çevrili olup yazın dahi yüksek sıcaklıktan uzak serin bir iklime sahiptir , akşamları serin açık havanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon

 

 

+90 533 7484176

 

 

İzmir Oksijen Kamping Karavan Tinyhouse Çadır Kamp Alanı

 

 

İzmir Menderes Yeniköy

 

 

Konum:Google da İzmir Oksijen Kamping yazmanız durumunda Google map ulaşabilirsiniz.

 

Parsel sorgulamadan ada 116 , parsel 2 , izmir il , menderes ilçe , yeniköy mahalle olarak giriş yaparsanız 3 boyutlu tesis düzenini ve çevresini inceleye bilirsiniz.

Benzer ilan bulunamadı

Mustafa Erol Ölmez

Üyelik tarihi: 22 Mart 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 748 41 76
WhatsApp533 748 41 76
İlan sahibi: Mustafa Erol Ölmez
Ara WhatsApp
.yazilim { display: none !important; }